Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7754

    Poštovani,imam sina od 15 godina kome je pre nešto više od godinu dana ustanovljena leva lumbalna skolioza 17 st. kao i skraćenje leve noge 1,5 do 2 cm.Posle nekoliko meseci vežbanja dolazi do preskakanja u levom ramenu.Postavljena dijagnoza LAXITAS GENERALISATA.INSTABILITAS ART.GLENOHUMERALIS SIN.SUBLUXATIO RECIDIVANS ARTH.GLENOHUMERALIS SIN.Takođe postoji blaga hipotrofija leve strane tela(naročito vidljiva na levoj nozi i ruci).Ni posle godinu dana svakodnevnog vežbanja hipotrofija se ne gubi čak mi se ponekad čini da napreduje.Da napomenem osim vežbi za kičmu i ruku nikakve druge terapije nije koristio.Interesuje me da li je ova hipotrofija posledica same skolioze ili je uzrok nesto drugo.Nikakve druge analize niti dijagnostičke metode osim snimanja kičme i ruke nisu nam tražili.Molim Vas za Vaše mišljenje i savet.Unapred zahvalna.