Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7750

    Postovanje, Ranije sam postavio pitanje ali nije bilo odgovora. Pokusacu ponovo. Od pre tri godine imam problem sa erekcijom ciju sam prirodu ustanovo tek u skorije vreme. Kada se problem javio isao sam kod urologa, medjutim posto su svi nalazi bili uredni nisam dobio pomoc niti dijagnozu. Relativno skoro ustanovio sam da problem imam jer mi je glans potpuno neosetljiv na dodir i toplotu. Ponovo sam se obratio uologu ali me je on uputio da se javim neurologu. Ne znam da li je od pomoci ali dodacu da je glans ranije bio jako osetljiv i da sam jednom prilikom , (pre oko 3 god kada su problemi i poceli), u toku tusiranja glansa osetio jak bol (pojacavanje boli do neke vrste grca boli) nakon cega mislim i da su poceli problemi, tj kao da se od tada osecaj za dodir i toplotu poptuno iskljucio. Molim vas za pomoc ili savet.