Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7716

    moze li spondiloza vratnih prsljenova da utice na stalne mucnine,vrtoglavice,malakasalost koje imam i ako moze molim da mi to malo blize objasnite.pozdrav

    Odgovoreno: 13. 07. 2008.
    • Postovani,
      moze da utice ali uz nju najcesce postoje i druga oboljenja koja doprinose intenzitetu tegoba (hipertenzija, anemija, nalaz na arterijama vrata). Preporucujem da uradite ultrazvuk krvnih sudova vrata, laboratoriju sa krvnom slikom i neuroloski pregled ako niste. Do tada preporucujem tbl.Tanakan 3x1, tbl.Cardiopirin 100 1x1 (ili tbl.Aspirin protect 100 1x1). Javite se sa nalazima.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #7716

    • elmina secerovic 21. 08. 2010.

      Molim vas da mi preporucite terapiju koja bi mi pomogla u lijecenju spondiloze vrata. Imam 25 godina i osjecam jake bolove u vratu imam glavobolju jaku, bila sam i na fizikalnu ali mi taj tretman nije pomogao. Pozdrav

    • elmina secerovic 21. 08. 2010.

      Molim vas da mi preporucite terapiju koja bi mi pomogla u lijecenju spondiloze vrata. Imam 25 godina i osjecam jake bolove u vratu imam glavobolju jaku, bila sam i na fizikalnu ali mi taj tretman nije pomogao. Pozdrav