Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7691

    moj sin je rodjen prvog dana osmog meseca u blizanackoj trudnoci. Sad ima 9 meseci. Imao je mozdano krvarenje I/II ali su uz CNS-a kasnije bili potpuno uredni. Lekarka mi je u prolazu rekla da ima primitivni refleks ( otvorena usta sa izbacenim jezikom ). To je za mene do danas bilo potpuno neprimetno ali kad mi je ona skrenula paznju pocela sam da gledam i primecujem. Predlozila mi je da mu dajem plazma keks da gricka ali bih ja to najradije izbegla iz straha od gusenja. Da li je taj primitivni refleks opasan, da li ce mu ostati akko se na tome ne radi i da li postojij drugi nacin osim grickanja plazma keksa. Cucu lazu ne prihvata. Unapred hvala