Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7683

    Postovani doktore nisam sigurna da li je pitanje za Vas ali se nadam da mi i Vi mozete pomoci.Imam 38 godina, pre 4 godine obolela sam od Menijerove bolesti,godinu dana sam imala ceste vrtoglavice i sve sto uz njih ide, povukla sam se u kucu zapostavila sve obaveze jer nisam bila sposobna ni za sta plus depresija i anksioznost. Posto mi je bilo sve gore prihvatila sam radikalnu terapiju smirivanja centra za ravnotezu instilacijom gentamicina u unutrasnje uvo od cega mi je s te strane gotovo unisten sluh ali mi se stanje sa ravnotezom smirilo.Sada nemam nikakvu terapiju, od pre 2 godine mi je znatno bolje, radim i brinem o kuci i deci mada povremeno osecam nestabilnost, osamucenost,pojacano zujenje u obolelom uvu (zujenje je inace konstantno ali gotovo neprimetno).Tada popijem Bromazepam od 3mg i bude mi bolje. Da li cu ove tegobe osecati dozivotno, brinem se i za sluh drugog uva mada ono nije obolelo? Planiram trudnocu pa se plasim da to ne isprovocira ranije uzasne tegobe.Sta mi savetujete od terapije ako se to ipak dogodi? Inace imam nizak pritisak . Molim za brz odgovor, lep pozdrav.