Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7655

    Molim vas ako mi mozete da pomognem. Moja majka (80 godina stara) prije dva mjeseca je slomila kuk. Nije mogla da se operise – zato sto nije bila dobra sa glavom. “Puno se gubila, nocu nije spavala -u to doba je kiristila Aricept ljek. Mjesec daba poslije toga spavala je dva dana non stop. Mi smo se bojala da nije u komi. Doktor neuropsihijatar je dosao I rekao nam je da trebamo da prestane davati te ljekove posto ona to predugo koristi I da je njeni organizam postao imun na te ljekove, On je njoj prepisaa ove ljekove GYNKOBIL-1dnevno ASENTRA-POLA TABLETE BENSEDIN-1 NAVECE LARGAKTIL-2NAVECE Ona jos uzima gore navedene ljekove. Sada ona ima STRAH da hoda. Kada je mi podizemo iz kreveta ona se sva trese . ONA SE BOJI.Kada je ja pitam cega se boji ona ne zna ali mi kaze da boji. Ruke su joj pocele nenormalno da se tresu . Doktor je prepisao protiv drhtanja ruku ove ljekove MENDILEX, I HALOPERIDOL ali ona se od ti ljekova pocela da se KOCI I nije mogla da guta hranu. U zadnje vreme pocela je da doziva ljude koji vise ne postuje, AKO MI MOZETE POCI DA MI KAZETE STA JE SE DESAVA SA MOJOM MAJKOM , DA LI IMA LJEK , STA VI MISLITE STA JE NALBOLJE. MENE ZABRINJAVA ZASTO SE ONA BOJI DA HODA, DA LI IMA LJEK KOJI BI JOJ POMOGAO Unaprijed zahvalan Dragan