Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7653

    Povredila sam unutrasnju stranu podlaktice,medjutim odmah nakon povrede sam osetila kako mi trni polovina domalog i ceo mali prst,naravno uz otezano pokretanje tih prstiju.Moje pitanje je:Da li je potrebna operacija da bi se ponovo povratila funkcija tog nerva ili se to moze regulisati uz odgovarajuce terapije?