Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7647

    Postovani, imam 30 god i poslednjih nekoliko sedmica osecam jak grc u vratu pri pomeranju glave napred nazad, levo-desno. Cim ispravim galvu on brzo i prodje. Takodje, gotovo da uvek mogu da 'izazovem' grc u stopalima sa donje strane kada izvijem stopalo ka spolja. Da li ima razloga za brigu? Dosta sam citala o raznim neuroloskim oboljenjima (ali sam i hipohondricna pomalo) pa sam zabrinuta, mada napominjem da sam u oblasti medicine potpuni laik:) Srdacan pozdrav