Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7600

    Postovani doktore,pre godinu dana igrao sam jedan sport,posle malo duzeg igranja,osetio sam odjednom vrtoglavicu,malaksalost tela,nesvesticu.Pre toga svega nekoliko dana sam bio na jednom fizickom radu i moguce da je promaja tada bila u pitanju.Danas kao i svakog dana osecam trnjenje snage,smanjio mi se osecaj za dodir u celom telu,malaksalost osecam,celo telo,slaba cirkulacija,non stop sam nervozan,boli me glava kada usred nekog rada,kada pratim nesto sto brze ide auto ili tako nesto odmah mi se vrti u glavi ne preterano,ili kad pricam posle dugog vremena kada naglo ustanem iz kreveta ili slicno.Vrat me non stop boli tj,vrate zile,u vratu osecam ukocenost,boli me.Bio sam kod razne lekare i nista.Samo su mi nasli da kada mi srce brze radi kiseonik ne dolazi do mozga i ne mogu da razmisljam da se skoncentrisem,u pitanju su prednje vratne zile.I dalje neznam koji je problem.Ako moze neka pomoc!