Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7493

    Postovani doktore, Imam 30 godina. Molim Vas da mi odgovorite na pitanje zasto mi u toku noci utrnu ruke da sam ja primorana da ih masiram dok mi krv ne procirkulise.Napominjem i to da u toku dana nemam takvih problema i to da imam spondilozu u vratnom delu kicme.Da li je potrebno uraditi jos neke analize i koliko je to sto mi se desava nocu ozbiljno. S postovanjem Zabrinuta Branka