Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7455

    Poštovani doktore, primetila sam pomalo čudne pokrete kod mog sina ,koje ja kao laik mogu jedino da opišem kao nevoljne. Sad ima 7,5 godina i to je počelo da se javlja otprilike pre pola godine.Mi smo to povezali sa stresom zbog upisa u prvi razred( mlađi je ipak skoro godinu od drugova iz odeljenja) ,nove okoline i kompjuterskim igricama, koje smo nakon toga zabranili , ali svejedno se javljaju u igri , ili nekom malo jačem uzbuđenju. Napominjem da je njegovo rođenje bilo jako teško , imao je asfikciju, reanimiran je,bio na kiseoniku jedan dan, ali se brzo oporavio, prohodao je sa 14 meseci, jer je fizijatar rekao da što duže puzi, progovorio gotovo čisto bez ikakvog mucanja sa 1,5 dana.Levoruk je. Biciklo na dva točka vozi bez problema. Kada se jave ti pokreti odnosno specificno vrtenje rukicom, zna da skakuće ili hoda na prstima što nije radio do sada . Izvinjavam se ako sam se obratila na krivo mesto , ali nadam se da ćete me bar posavetovati gde da ga odvedem na pregled. unapred zahvalna