Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7395

    Postovani, Molim Vas da mi objasnite sta je Homnsov znak.U nalazu neurologa stoji 'TA 100/70, naznacen Homnsov znak desno'. U pitanju je nalaz moje majke u kome jos stoji i ' glava b.o.na KN obliji desni ugao usta' , kao i ' Lazrevicev znak pozitivan desno'. Molim Vas da mi ukratko objasnite ove konstrukcije . Hvala!