Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7365

    Postovani Dr. pre nekoliko godina dijagnostikovana mi je neurofibromatoza. U jednom periodu uradila sam razna ispitivanja: neurolog, oftamolog, magnetna, CTG... Rezultate se niko nije potrudio da mi objasni... Ja se osecam OK., osim malo uplaseno... Sada zelim bebu...Koliko sam obavestena genetska ispitivanja te vrste ne rade se kod nas, vec samo u inostranstvu. Intersuje me koji je naj jednostavniji nacin da se ta ispitivanja odrade. U obzir dolazi i privatna klinika u Beogradu ili okolini koja saradjuje sa laboratorijama u inostranstvu. Takodje me interesuje koliko sve to kosta HVAlA