Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7327

    Postovani, nisam znala gde da postavim pitanje u vezi sa bolovima u zglobovima i kostima, te se unapred izvinjavam sto pitam Vas. Vec oko 6 meseci imam bolove u zglobovima prstiju na rukama, laktu, a pomalo u poslednje vreme osecam nelagodu i u zglobovima prstiju na nogama. Zglobovi su otekli, nisu promenili boju, ponekad bole i samo na dodir. Nakon budjenja su sake dosta ukocene (npr. jedva otvorim teglu meda) i treba mi bar pola sata da se razmrdam. Rezultati reuma faktora su u redu kao i celokupna krvna slika (nisam isla na pregled kod reumatologa, rezulate sam uradila po preporuci lekara opste prakse). Da li ja, po Vasem misljanju, imam reumatoloski problem? Imam 32 godine, porodjaj pre 15 meseci i od tada osjecam konstantni stres i umor, imam 5 kg manje nego pre trudnoce i izgledam kao les. Bole ledja i kicma, ali sam pretpostavila da je to od nosenja deteta. Bojim se reumatoidnog artritisa i od invaliditeta. Hvala Vam puno unapred, Vesna.