Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7307

    postovani vec sam vam pisao nekoliko puta o mom problemu zujanje u galvi nestabilnost treperenje mraka pred ocima kao mracni bljesak kao kad sijalica trepne itd.bio sam kod oftalmologa orl doktora i neurologa.kod oftalmologa je nalaz uredan,ko otorinolaringologa sam radio audiometriju u granicama normale timpanometriju pronasao mi je sitan nistagmus u levo horizontalan.dobio terapiju od njega koju je prekinuo neurolog kod koga sam polse bio jer je smatrao za shodno da ne treba da pijem torekan i stugeron,nego mi je neurolog izvrsio pregled st neurologicus>sem lako pojacanih MTR na DE desno i diskretne nestabilnosti pri izvodjenu Romberga sa zatvorenim ocima ostali nalaz trenutno uredan.eeg>slabije izrazen eeg manjih i srednjih amplituda bez jasnih specificnih grafo elemenata,bez asimetrije strana,kakav se moze videti kod napetih osoba.dobio sam da pijem rivotril asentra i xanax i pio sam mesec dana od toga mi je deset dana bilo ok a posle opet isto.radio sam i laboratoriju holesterol 3,62mmo/L,HDL holesterol 1,22mmo/L,LDL holesterol2,14mmo/Ltrigleciridi 0,57mmo/L,vitamin b12 268.postovani recite da li ovo moje stanje mracni bljesak pred ocima ili kao kad trepne sijalica ukoliko bi bio razlog neka lezija koja izaziva to ili nesto drugo da li bi se pojavili jos neki simptomi glavobolje povracanja ili vec sta pitam vas da bi bio siguran da ne lezi uzrok u tome mozda.hvala.