Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7294

    Postovani Javljam vam se zbog jednog specificnog problema. Imam 28 god. i bavio sam se aktivno sportom do prije 5 god. Sad mi se desava da kad igram fudbal ili kad nisam dovoljno naspavan ili kad odem u teretanu, “pocne da mi treperi pred ocima i to traje jedno pola sata, zatim polako prestaje i onda pocinje jaka glavobolja koja se samo pojacava, zatim se javlja mucnina, bol u zeludcu i tera me da povracam. Malo pocinje da mi trni leva ruka i usta, sto mi jos vise stvara paniku. To polako prolazi kroz jedno 3-4 sata, ali ostaje umanjena glavobolja koja traje 2 dana. To se nekad desava cesce , a nekad prodje nekoliko meseci, zavisno kako sam aktivan. Kad mirujem ne desava se, ali cim pocne trcanje napor, dodjem kuci ,kad pocne polako da treperi, odmah znam sta me ceka! Preporucivali su mi CT, mada, volio bih da cujem bas strucan savet koji bi me uputio na ono sto bi zapravo trebao i strucnog Dr.