Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7283

    Pre svega dobar dan!Imam problem vec 5 dana,a to je jak pritisak u potiljku i vratu,taj pritisak je manifestovan tako da imam osecaj kao da me nesto vuce nazad.Prvi simptom se javio na dan kada sam prvi put obukla ortopedske uloske,zaspala sam i u snu sam imala osjecaj kao da tonem.To mi se isto desava i ovih pet dana.Moram napomenuti jos da osjecam zategnutost u uhu vec 10-tak dana.Imam iskrivljen 3 i 4 prsljen.E da,i u usima imam blago sustanje.Molim Vas za odgovor,sta ovi simptomi mogu predstavljati. Unapred zahvalna!!!!

    Odgovoreno: 13. 07. 2008.
    • Postovana,
      kasnim sa odgovorom zbog godisnjeg odmora. Na osnovu tegoba koje ste mi opisali treba da uradite ORL pregled, snimite rentgenski vratnu kicmu, ultrazvuk krvnih sudova vrata, laboratoriju sa krvnom slikom. Do tada preporucujem tbl.Tanakan 3x1, tbl.Cardiopirin 100 1x1 (ili tbl.Aspirin protect 100 1x1). Javite se sa nalazima.