Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7280

    Postovani doktore!Vec godinu ipo dana pijem zoloft 1,i trenutno 1/4rivotrila u podne i 1/2 uvece.Ovu terapiju sam dobila zbog dijagnoze anksioznost sa somatizacijom.pre pocetka terapije trnule su mi ruke noge,malaksalost ,a najvise variranje kr.pritiska.Samo odjednom 160/110,pa popijem rivotril i pila sam loril5mg.Kod interniste sve uredu dobila sam zorkaptil za pritisak da sazvacem kad mi skoci.jednom su mi se ukocili prsti i ssne jezik vilica.kad sam pocela sa terapijom zoloft ,aspirin,3*1/2 rivotrila bilo mi jedobro.sad mi je smanjen rivotril na 1/4+1/2,i ja se opet neosecam dobro.opet mi skace pritisak,sad mi netrnu ruke nego igraju kapci po ceo dan oci kako bi vam rekla.Po prirodi sam emotivna i nikad mi neskoci pritisak kad se nesto desava kad me neko iznervira nego par dana posle nekog da kazem stresa.da li bi trebala da obavim neki neuroloski pregled glave ili vec sta drugo.Imam 28 god i dve devojcice 5 i 2 god.Kad su one bolesne ja se odma razbolim za njima,necu ja to al neznam to je jace od mene.Nekad dok jedem nemogu da progutam hranu kao da imam knedlu u grlu,a nekad normalno.Koliko dugo se leci anksioznost i dal cu se uopste izleciti kad sam takva bojim se uvek mislim na najgore kad se nesto desava.