Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7262

    Poštovani, 2001. godine moj brat je doživeo nesreću tako što je pao sa motora i povredio ruku. U Skoplju mu je odmah urađena operacija i ugrađen bajpas, posle toga operacija je ponovljena i u Beogradu na VMA. Ruka mu je i dalje nepokretna. Na Sveučilišnoj bolnici u Cirihu (pre dve godine) rečeno mu je da mogu da pokušaju da ga operišu, ali da ne garantuju da mu mogu "oživeti" nerv budući da je prošlo dosta vremena od povrede. Evo, dosta čitam o matičnim ćelijama, mada, da budem iskrena, ne razumem baš sve u potpunosti, ali interesuje me da li ta metoda može da pomogne u slučaju mog brata. Ili, da li znate u svetu specijalistu ili bolnicu koja ima uspeha u rešavanju ovih zdravstvenih problema.

    Odgovoreno: 12. 07. 2008.
    • Postovana,
      izvinjavam se zbog kasnjenja odgovora (godisnji odmor).
      Predlazem da konsultujete i ortopede sa "Banjice" u Beogradu,a mozda i plasticne hirurge. Problem zalazi i u domen mikrohirurgije. Ne verujem da moze da se resi sa maticnim celijama.Treba da se uradi novi EMNG da se vidi stanje nerva.