Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7188

    Postovani doktore, vec 3 godine imam spondilozu u vratnom delu kicme,zatim sam imala cervikobrahijalgiju a pre dva meseca i lumboisijalgiju. Imam 36 godina. U zadnjih dva meseca mi se desava da u levom ramenom delu,iznad lopatice osecam povremeno trnjenje i to samo u tom delu. Imam itisak da mi trni samo jedan manji deo i to u jednom krugu. Interesuje me o cemu je rec i koliko je to ozbiljno S postovanjem DACA

    Odgovoreno: 01. 07. 2008.
    • Postovana,
      nije ozbiljno, rezultat je spondiloze. Preporucujem rehabilitacioni tretman vratne i slabinske kicme istovremeno. U slucaju jace izrazenih tegoba (trnjenje, bolovi) preporucujem tbl.Rantudil forte 1x1, tbl.Tetrazepam 1x1 uz savete (izbegavati dizanje tereta, izbegavati promaju, udaljiti se od klime, spavati na tvrdjem krevetu, izbegavanje susenja znoja na telu).