Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7187

    Poštovani, ne znam da li na pravom mestu postavljam pitanje, možda bi trebalo napraviti podforum za neka uopštena pitanja koja ne padaju ni u jednu granu medicine, koja je navedena... Moj problem predstavljaju jako izraženi podočnjci i oticanje ruku i nogu za vreme vrućina...Noge mi oteknu toliko da ne mogu ni obuću 2 broja veću da obujem, i jako mi je bolno da hodam. Radila sam nalize krvi i urina i sve je uglavnom u redu, osim kristala u urinu. Molim Vas za savet kako da se rešim podočnjaka, i oteklih nogu, pošto moj lekar iz DZ ne zna kako da mi pomogne... Zahvaljujem Vam na odgovoru.