Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7164

    vecinom imam glavobolju iza desnog uva sa tupim bolom kada su jaci bolovi ponekad moram da popijem pola andola ,glavobolja prestane dali ja to dobro da ja pijem?i ako jeste koliko cesto puta mogu da popijem!?pre nego sto sam poceo da treniram plivanje nisam imao takav vid glavobolje samo problema sa sinusima!!! Dali je to po ovome tekstu jako nesto ozbiljno?