Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7132

    Moje dete ima Daunov sindrom, ima 15 meseci, doktor neurolog je preporucio uz fizikalnu rehebilitaciju da se nabave lekovi : 1.Th - Sir. Todoxin - 2x1 kafena kasicica - 6 nedelja; 2. Sol. Risatarun - 4 kapi ujutru; 3. Tabl. Frizijum (Urbanyl) - 1/4 ili 1/2 tabl po potrebi. Uz predlog da se obave sve analize lekar je naveo da treba da se planira "topiramat po shemi tabl. topamax 25- 1/2 uvece - 6 dana,zatim 2x1/2 -6 dana, zatim 1/2 +0+1 - 2 nedelje i nadalje redovno 2x1 ili Eftil - 100+100+150". Interesuje me sta od ovih lekova cemu sluzi, ko su proizvodjaci i kako mogu da se nabave obzirom da smo informisani da se tesko do njih dolazi. Unapred zahvalna Sanja Milosevic