Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7113

    Vec 5godina osecam slabost desne ruke i noge. Dva puta sam bio u bolnici i svi rezultati su dobri a meni je sve gore na kraju su mi rekli parkisonova, pio sam madopar i uz to i druge lekove ali meni je sve gore, menjali su terapiju ali meni nije nista odgovaralo, madopar me ujutru malo opusti a svako sledece uzimanje samo me blokira i tek onda nemogu da pokrenem ni ruke ni noge, drhtanje nisam imao ali sada kada hocu da ucinim napor kratko mi podrhtavaju i ruka i noga, vise neznam sta da radim i sta da pijem od lekova jer smo sve isprobali CT mozga je dobar i sve ostalo, jedino nism uradio magnetnu rezonancu, jer moj lekar tvrdi da ona nije potrebna, pitam vas da li jeste ili nije potrebna , inace imam 54 god,razboleo sam se u 49.god, da li postoji mogucnost da je upitanju nesto drugo s obzirom da antiparkinsonovi lekovi ne deluju, sada se vrlo tesko krecem skoro uopste. Hvala.