Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7093

    Poštovani,nadam se da sam se obratio na pravu adresu.Treba mi savet i mišljenje iako je neizbežan odlazak lekaru. Imam problema sa vratom.Naime ne postoje neki određeni bolovi već grč mišića tog dela te retko kad uhvatim sebe pravilno podignute glave i držanja tela.Hodam uglavnom poguren,svesno ili ne.Ili ako podignem glavu moj pogled seže na dole.Sve češće osećam slabost u vratnom delu i posle nekog fizikog rada osećam prenapregnutost bočnih mišićnih pregibača,pa pritisak u potiljku i ušima,i sve se završava pritiscima u glavi: te u slepočnicama,potiljku ili temenu.Takvo stanje me dezorijentiše te imam utisak da ću se onesvestiti. Da nepomenem par stvari.Ima 24 godine,anksiozan sam i agorafobičan.Moj psiholog tvrdi da je sve to na psihološkoj osnovi.Ja ipak želim da proverim. Unapred hvala!