Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7089

    dobar dan doktore javlja vam se marko iz novoga sada imam 14 godina i jako cesto me boli glava od kako sam poce da treniram plivanje od tada je pocela glavobolja! glavobolja mi sa jevlja u predelu zadnjeg dela glave savasedesne str. a moje leve str. taj bol mi se javlja uve 2 do 3 sata posle treninga i traje oko sat i manje a kada neidem na trening uopste nema g od glavobolje u cemu je stvar? alergiju imam samo na krastavce nejedam bas sve vecinom pastetu a za rucak kuvanje najvise jedem grickalice! zaboravio sam da kazem da sam ranije imao problem sa sinusima ! molimvas doktore da mi objasnite sta je meni?

    Odgovoreno: 29. 06. 2008.
    • Postovani,
      niste mi dovoljno opisali glavobolje, kakvog su karaktera, na sta prestaju da li samo odmorom ili nekim lekom. Da li je neko od vasih bolovao od glavobolja (majka), da li ste i ranije na napor imali glavobolje. Nije lose da uradite EEG i magnetnu rezonancu glave jer nekad glavobolja na napor moze da bude predznak ozbiljnijeg. Javite se sa nalazima.