Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7088

    pre svega dobar dan doktore imam neke probleme sa glamom e ovako kada sam imao 11 12 13 god imao sam probleme sa sinusima i uvek me je bolelo pred kraj obrve desne str a moje leve strane i jos me boli kako ja taj bol mogu da ublazim? Od kaKO SAM KRENO DA TRENIRAM PLIVANJE POCINJE DA ME BOLI PRED KRAJ GLAVE U JEDNOJ LINIJE I TO UVEK JEDNO OKO 2 DO 3 SATA POSLE TRENINGA PA SAM HTEO DA VAS PITAM DALI JE TO NESTO OPASNO I DAM DATE NEKI SAVET STA TREBAM DA URADIM? MARKO 14