Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #7005

    imam prejake bolove u licu i to traje godinama imam utisak da me bole kosti radila sam sve moguce analize i sve je u redu a mene strasno boli i ne pomaze nikakav lek nekad jedna strana nekad druga nekad celo lice i jagodice

    Odgovoreno: 26. 06. 2008.
    • Postovana,
      bol u licu moze biti simptom puno oboljenja: neuralgija n.trigeminusa, pokvarenih zuba, upaljenih sinusa i dr. Niste rekli koje ste analize radili. Uradite za pocetak rentgenski snimak i javite se neurologu, ipak neuroloski pregled bi pokazao vise nego nedovoljan opis preko interneta.