Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #6796

    Postovani doktore, imam 34 godine i prosle godine mi je dijagnostikovana mijastenija gravis i oflalmopatija gravis na Neuroloskoj klinici u Beogradu. Osim povremene ptoze desnog kapka i povremenih diplopija usled velikog zamora, koje nestaju kad se odmorim, nikakve druge probleme nemam. Zbog alergije na kortikosteroide i imunosupresante koristim samo Mestinon 4x1 dnevno. Interesuje postoji jos nesto sto bih mogla da koristim? Unapred zahvalna