Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/687-460 Za zakazivanje telefonskim putem 063/687-460
  1. Pitanje broj: #6771

    Postovani doktore, Ja sam vam se vec obracala pre izvesnog vremena. Naime, moj problem je bio bockanje u rukama i nogama. To bockanje sada retko osecam, ali imam veci problem. To bockanje je preslo u bol. Trenutno me izuzetno jako boli levo rame. Imam utisak kao da me je udarila promaja, ali taj bol od ramena se siri i na predeo iza uva (pa cak imam utisak da me i vilica boli!?!?), na levu ruku na kojoj mi trnu prsti, pa cak i na celu levu nogu. Obzirom da imam 28 godina nisam bas preterani ljubitelj odlazaka kod lekara, pogotovo sto znam da cu prvo morati kod lekara opste prakse, pa kod specijaliste... pa tako u nedogled. Ja sam probala bol da suzbijem pijuci Nimulid, ali nije mi bas puno pomogao. Da li na osnovu ovoga sto sam vam napisala mozete da zakljucite nesto o uzroku bola i da me posavetujete da li bi masaza pomogla, vezbe, koji lek je najbolji za takve bolove, da li ce proci samo od sebe (ili bas moram da idem kod lekara)? Veliki pozdrav