Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6644

    Zbog upale grla koja je dugo trajala sam morao puno antibiotika da primim od cega su poceli da me bole ruke u predelu laktova i noge upredelu kolena sa unutrasnje strane. Dali to ima veze sa en cefalitisom od kojeg sam bolovao.

    Odgovoreno: 15. 06. 2008.
    • Postovani,
      kada ste bolovali od encefalitisa, skoro ili ranije? Bez obzira na to pre bih rekao da bolovi u laktovima i kolenima predstavljaju nastavak streptokokne infekcije koju ste imali u grlu (angina). Treba da uradite fibrinogen, sedimentaciju, krvnu sliku, CRP i reuma faktore. Javite se sa nalazima.