Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6631

    Postovani Dokore, javljala sam Vam se i ranije. Elem, radi se o sledecem, imam 22godine, i prije godinu dana, ljekari su mi putem pregleda ocnog dna rekli da nervi koji odlaze iz mog oka prema mozgu imaju drugciji "put" nego sto je to uobicajeno. ( neko je to vezivao sa mojim plavim ocima, i svijetilim tenom). radila sam i skener i magnetnu rezonancu. i snimci su pokazali da je sve u redu, osim sto je zabiljezna povecana kolicina kalcijuma na ovojnici mozga.. Koliko je to opasno? i sta to moze da prouzrokuje? Ali, ono sto je mozda i najbitnije, a to je razlog zbog koga sam preduzela prve korake, i otisla na pregled ociju, a to su vrlo ceste, i jake glavobolje. Ja sam student, sto znaci da dosta citam, ucim, a izvjesno vrijeme provodim ispred racunara. I nekako sam te glavobolje priprisivala tim uzrocima, ali, nekada mi se desi i da me ujutro rano zaboli, popodne, i ako nisam bila aktivna na tim poljima... DR mi je preporucio da pijem Mg svakog dana ( kapsule), i to radim vec godinu dana, i glavobolje su redje. i jos me sada zanima, da li pijenje magnezijuma svaki dan bezopano, i da li bih povremneo trebala praviti pauzu, ili nekako to kontrolisati.. Izvinjavam se na iscrpnoj prici i pitanjima, i hvala Vam na Vasem vremenu... Veliki pozdrav