Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6585

    Postovani, imam 20godina i vec mesec dana svakodnevnu glavodolju. Bol pocinje od jutra. Osecam jak bol u predelu ociju (posetila sam oftamologa i dioptrija mi nije promenjena niti mi je ocni pritisak povecan samo imam sindrom suvog oka) i povremeno se javlja ostar bol sa leve strane glave. Posle toga imam osecaj ili da mi trni cela leva strana lica ili deo oko usana do vrata. U toku citanja teksta iznenada se javlja vrtoglavica sa slabijim osecajem trnjenja lica. Primetila sam i nedostatak koncentracije, cesto nisam u stanju da ponovim procitani tekst. Takodje bih napomenula i veliku potrebu za snom. Ranije mi je 8 sati bilo sasvim dovoljno a sada posle osam sati sna nemam snage da ustanem iz kreveta. Unapred hvala na odgovoru.