Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6583

    Hvala na odgovoru,krvni pritisak mi je uglavnom normalan,kada sam ta 2-3 dana osecao taj pritisak u levom dlu glave,donji je bio oko 65.Migreniozne glavobolje imam 1-2 puta mesecno,i manifestuju se kao pulsiranje u glavi,bol se pojacava i pri najmanjoj fizickoj aktivnosti.Smiruje se bol uzimanjem kafetina.U poslednje vreme spavam ispod proseka radnim danima,obicno 5-6 sati,inace neki znacajniji psihofizicki umor nemam. Danas mi je taj cudan osecaj u levom delu glave prestao.Moguce je po zakljucku nekih lekara da se taj oscaj pojavio podsvesno,posto mi je majka skoro umrla od raka,pa da ti simptomi dolaze od stresa. Tek sam se danas malo smirio kad je taj pritisak,blaga vrtoglavica ili sta vec u levom predelu glave prestao.Nadam se da nije nista ozbiljno?