Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6519

    Postovani doktore, Razlog sto se vama obracam je sto zivim u Ceskoj i nije bas lako naci lekara koji prica engleski. Od pre 7 dana imam bol u desnoj slepoocnici koji se javio dok sam radio vezbe na gimnastickoj lopti. Lezao sam na lopti i krenuo da radim sklekove i tad sam osetio prvi put bol. Sad se bol javlja kad zatresem glavom levo-desno. Nije tacno na slepocnici, vise je iznad desne obrve.Ne osecam bol kad pomeram glavu lvo-desno, kad radim kruzne vezbe vrata, gore dole, cak ni kad se sagnem da dodirnem prste recimo. Nemam nikakve probleme sa vidom, zamucenu sliku niti nesto slicno. Ono sto moram da napomenem je da imam strabizam, da sam operisan u 13.godini (sad imam 34) na ocnoj klinici u Beogradu i diptrija je smanjena sa +3 na +1. Imao sam tad oko 13-te godine i upalu mozdanice. Ja u svom zivotu nisam iskusio bolove u glavi sem u slucaju da se udarim u glavu te je za mene ovaj bol vrlo iznenadjujuci. Unapred zahvalan Aleksandar Djekic