Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #65081

    Postovani doktore. Sve je počelo sa blagim bolom u levom ramenu, te za oko 6 meseci pojavilo lagano poigravanje jednog mišića nadlaktice leve ruke. Da bi sada imao to poigravanje duž cele ruke. Obratio sam se neurologu, i dobio dg. Icv. Pio sam kavington, zilt. . . Uradjena mr je sve opovrgla. Nakon 6 mes. Opet mr sa posebnim osvrtom na bazalne ganglije, sve je bilo uredu. U megjuvremenu radjeno je eeg više puta, emng, dopler vratnih kr. Sudova. Ležao u bolmici radi ispitivanja, podrhtavanje je ostalo. Trenutno pijem m irapeksin o. 25 tri puta dnevno. Tenutna dg bolest expiramidalnih ćeija. Nešto opširnije o ovom, šta dalje, eventualna druga terapija'' radno mesto mi je izuzetno odgovorno i zahteva 1 zdravstvenu grupu. Rfleksi ok kao i kordinacija pokreta. Podrhtavanja nem kad spavam ili radim. Unapred zahvalan miso