Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6508

    poštovani, bila sam na snimanju kičme, rekli su mi da mi je kičma kriva, osećam u vratu zatiljka da mi pucka kad hodam i imam bol u glavi, ustanem ujutro sa glavoboljom, kad legnem na leđa počinju mi obadve ruke da trnu-prsti... da li je to opasno... šta da radim unapred puno hvala i pozdrav

    Odgovoreno: 13. 06. 2008.
    • Postovana,
      nije opasno. Radi se o pritisku spondiloticne i krive kicme na kvne sudove i nerve pa zbog toga imate glavobolju i trnjenje ruku. Terapija je tbl.Rantudil forte 1x1 kod bolova, drag.Beviplex 3x1, tbl.Tetrazepam 1x1 kod ukocenosti vrata uz obaveznu rehabilitaciju (javite se fizijatru).
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #6508

    • mino muratovic 16. 01. 2012.

      Postovani imam krivu kicmu bol u ledjima je stalno prisutan a posebno u pokretima cak osecam bol i u grudnom kosu i kod rebara. Pa vas molim za vas odgovor i savet. Hvala puno!