Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #65061

    Poštovani doktore, u poslednja dva dana osećam površinsko bockanje (kao iglicama) u gornjem delu ledja (više prema vratu) , posebno je izraženo na pritisak prstima, a od jutros imam crvenilo levoga oka (kao i izražen podočnjak) . . . Dan pre nego što se bockanje manifestovalo sam bio izložen lakšim fizičkim aktivnostima (duži period mi je majica bila mokra) . Molim vas za misljenje. Srdacan pozdrav