Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #65048

    Postovani, imala sam virusnu infekciju koja je trajala dve nedelje. Zbog sumnje na meningitis uradjena je lp i nalaz je bio negativan. Nedelju dana posle lp imala sam jake glavobolje ali sada dvadeset dana posle te intervencije imam i dalje glavobolju koja se javlja samo kada se nakasljem, kinem ili savijem glavom na dole. Bol je u temenu uvek na istom mestu a osecaj je kao da mi se steze taj deo temena, osecaj pritiska. Unapred hvala na odgovoru. Srdacan pozdrav!