Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6499

    Postovani,imam srednje bolove u levom delu glave.U predelu cela i slepoocnice.Bol je impulsirajuci i intezitet je jaci ukoliko sam u pokretu.Bolovi se pojavljuju 1-2 put amesecno.Od pre neki dan isto u levom predelu glave kao da osecam blagu vrtoglavicu,ako se to tako moze nazvati,uglavnom neki cudan osecaj,obicno se pojavljuje kada okrecem glavu.Da li mi mozete mozda reci o cemus e radi?Hvala P.S Oprostite zaboravio sam napomenuti da imam 22 godine.

    Odgovoreno: 13. 06. 2008.
    • Postovani,
      kakav vam je krvni pritisak? Da li se bolovi javljaju kod promene vremena? Da li se javljaju pri fizickoj aktivnosti? Da li ste u stanju intenzivnog psihofizckog zamora? Kako prestaju, spontano ili na odredjene lekove? Da li je neko u porodici imao slicne glavobolje? Treba da uradite laboratoriju sa krvnom slikom, EEG. Javite se sa odgovorima.