Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64894

    Dobar dan udata sam i imam sina od2i3god. U decembru 2009 su mi otkri. Li da imam ms, od svog dr. Nadj nisam nikakvu terapiju dobila (neznam zasto) , ja sam svojevoljno pocela da pijem aloju, omegu3 i propolis znam da to nije lek ali isto tako znam da nesto moram da pijem, a to mi nece odmoci. Zanima me kako bih mogla pregled kod vas da zakazem, znam da dobijate brdo takvih pitanja ja bih vas najlepse molila da mi ogovorite nije bitno i ako ce taj pregled biti zakazan i za godinu-dve. Unapred zahvalna andrijana