Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64878

    Prije 7 dana dobila sam parezu facijalis lijeve strane lica. Dobila sam terapiju od neurologa a to je 3 inekcije blokade za 3 sedmice i chymoral 3x2, redergin 3x1, pronerv 2x2 i manuelnu masažu. Primila sam dvije blokade a na treću nisam pristala jer me boli, stanje još nije nimalo bolje. Danas sam dobila novu terapiju medrol3x1, berlitlion3x1 i b-complex 3x1, od sutra mi uključuju fizikalnu terapiju. Molim vaše mišljenje i da li je ova terapija dobra za mene? Čekam vaš odgovor.