Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64863

    Posle skorasnjih problema sa vrtoglvicom i malaksaloscu, los imuni sistem, ceste upale pa cak i bakterija eserihija, pocetka upale levog plucnog krila sad sam zavrsila sa terapijom 2g longacefa 250 ml glukose i ciprocinala deset dana, sad mi je svake noci tesko da zaspim jer mi trnu i gornji i donji udovi pa se bojim i ne znam sta da popijem da to prestane, a sutra idem na more. Pomozite mi i recite da li ima efekta da pijem pflebodiju 600mgkoju inace uzimam samo za hemoroide. A cula sam i za dexomen i midocaln. Hitno mi je, molim vas!!! Goga