Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64800

    Nalaz rtg cervikalne kičme ukazuje na izravnatu fiziološku lordozu cervikalne kičme, sa lakom kifozom na nivou c5c6. Molim vas da mi objasnite tačno šta je kifoza? Kako najefikasnije liječiti se. Mogu li biti od pomoći uobičajene masaže oboljelog dijela ili postoji posebna terapija?? Moram napomenuti da imam bolove u vratu i lijevoj ruci (bol mišića) i prva terapija je ukljucivala slijedeće tablete: muscoflex kapsule, b-complex, bosaurin i melox, ali bez pozitivnih rezultata. U drugoj terapiji su ukljucene inekcije i to: melox 3kom i oh12 ili nesto slicno 5kom. Da li masaža pomoci i pri ovoj tegobi, jer me i dalje boli kompletna lijeva ruka??? S zahvalnošću i poštovanjem, mirela