Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64724

    Dobar den! Mi se ima sluceno dva pati vo zivotot na rastojanie od 5god na pr koga sum vo crkva od mirisot na svekite ili vo guzvi kade sto nema vozduh da ja gubam svesta za moment i da padnam, toa trae nekolku sekundi potoa se ladam so voda, pijam blaga voda i vrakam vo normala. Bi sakala da znam sto se slucuva togas so mojot organizam i kako da si pomognam? \\ vi blagodaram