Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6467

    Postovani,izvinjavam se u napred na laickom opisivanu problema .Moja mama ,po izjavi sportskog hirurga, ima upalu nerava (zivaca)koji vode do noznih prstiju.S provedena je terapija po doktorovom nalogu na kojun je mama isla svakodnevno pet meseci.Bol se smanjio ali nije prestao.Nije joj prepisano nista od lekova.Molim Vas za savet kako da pomognem majci.Gde da je odvedem i sta mi preporucujete. Na toj nozi joj je operisan urastao nokat a tokom terapije imala je problem sa isijasem. U napred Hvala.

    Odgovoreno: 11. 06. 2008.
    • Postovana,
      niste mi napisali koje tegobe ima vasa majka i da li boluje od nekih drugih bolesti ali s obzirom na prethodne stvari koje ste mi naveli pretpostavljam da se radi o isijasu sa svojim senzacijama do prstiju. Treba da uradi CT LS kicme (L4-L5, L5-S1) ili MR LS kicme, EMNG nogu. Do tada preporucujem terapiju tbl.Rantudil forte 1x1, tbl.Tetrazepam 1x1, drag.Beviplex 3x1. Javite se sa odgovorima.