Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64601

    Poštovani, već dvije godine imam problem čiju dijagnostiku nikako da dobijem. Ispod desnog oka u visini jagodične kosti više ka nosu pojavi se bljagi otok koji nije bolan ali izaziva bolove u čeonoj, jagodičnoj i nosnoj kosti oko desnog oka. Zatim se začepi nos i počinju moje muke sa glavoboljom. Ljekari opšte prakse su me stalno liječili od upale sinusa sa raznim antibioticima, malo se smiri i poslije dva tri mjeseca ponovo. Sada sam konsultovala zubnog ljekara koji je na osnovu ortopan snimka i pregleda isključio mogućnost da probleme izazivaju zubi. Ljekar orl je na osnovu snimka sinusa i pregleda isključio probleme sa sinusima i dao mi uput za neurologa gdje imam zakazan pregled za šest dana. Željela bih da čujem i vaše mišljenje i u koliko bude trebalo da dođem na pregled u beograd. Uz izvinjenje zbog nestručno oznijetog problema. Srdačan pozdrav.