Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64530

    Postovani, zamracenje vida, nesigurnost pri hodu i trnjenje naizmenicno ruku i nogu predstavlja mi vec dugo problem. Pri tom napominjem da imam umerenu hipertenziju a pre nekoliko godina sam imala tia. Nakon ispitivanja zakljuceno je da su svi parametri bez osobenosti i samim tim mi nije data nikakva terapija. Sada se javio pomenuti problem. Hvala na odgovoru ljiljana