Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #6453

    postovani doktore, imam 36 godina, i vec par nedelja mi se pojavljuju kao sencice pred ocima, ocni pregled sa sirenjem zenica je uredan, dugo sam radila za racunarom i pod neonskim svetlom, vec 3 nedelje ne radim ali one ne prestaju, mislite da je nesto ozbiljnije i kome da se obratim, kakve analize treba da uradim. A pri tom imam i bolove u vratu. hvala unapred i puno pozdrava.

    Odgovoreno: 11. 06. 2008.
    • Postovana,
      zbog rada u tom polozaju isprovocirane su spondiloticne promene vratne kicme koje sa svoje strane oslabljuju mozdanu cirkulaciju. Uradite rentgenski snimak vratne kicme, dopler krvnih sudova vrata i laboratoriju sa krvnom slikom. Kakav vam je krvni pritisak? Da li nosite naocare i kolika vam je dioptrija? Uzmite tbl.Cavinton 5mg 3x1 (za cirkulaciju), tbl.Rantudil forte 1x1 i tbl.Tetrazepam 1x1 protiv ukocenosti i bolova u vratu. Javite se sa nalazima.