Za zakazivanje telefonskim putem pozovite 063/517-859 Za zakazivanje telefonskim putem 063/517-859
  1. Pitanje broj: #64494

    Postovani maja 2007. God. Bila sam bolesna i nakon lecenja otpustena sam sa dijagnozom -vasculitis i. O. I 77. 8-. U zadnje vreme ponovo imam vrtoglavice koje se povremeno gube ali su tu, takodje i nagon za povracanjem tj. Vracaju mi se simtomi koje sam tada imala. Ja i suprug pokusavamo da dobijemo dete pa me interesuje da li ova bolest ima nekog rizika po potomstvo. Molila bi vas da mi objasnite u cemu se radi kad je ova dijagnoza u pitanju i date mi savet. Unapred hvala